بهینه سازی وب سایت (سئو)

زمانی که شما در یک موتور جستجو به دنبال یک موضوع خاص می گردید حتماً متوجه این موضوع شده اید که برخی از وب سایتها دارای رتبه های بالاتری می باشند و در صفحات اولیه نمایش داده می شوند . بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بیشترین امتیاز را داشته باشید و در صفحات اول قرار گیرید. هر وب سایتی که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت می کند، باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی می باشد، و مطالعات نشان داده است که پهنه عظیمی از کابران اینترنتی وب سایت ها را در موتورهای جستجوی پیدا کرده اند. اگر شرکت شما نظر به ساخت یک وب سایت جدید و یا به روز کردن وب سایت قدیمی خود را دارد باید توجه داشته باشید که برای پیشرفت باید SEO را در الویت قرار دهید. به خاطر داشته باشید که SEO شما را به مسابقه بزرگ می برد و شما را در بازار معرفی می کند.

برای افزایش رتبه سایت و دیده شدن در موتورهای جستجو چه باید کرد؟

این سوال به طور کامل در قسمت دانستنی ها توضیح داده شده است اما برای یک اشاره مختصر تر اشاره ای خواهیم نمود ، تمامی موتور های جستجو قوانینی دارند که اگر در وب سایت شما رعایت شده باشد به افزایش رتبه وب سایت و وجود آن در جستجو ها کمک بسیاری می کند که به جود آوردن برخی از این قوانین بر عهده برنامه نویس وب سایت می باشد مثل بهینه سازی کد های CSS ، کم حجم بودن عکس ها ، کلید واژه ها ، نام های مستعار صفحات با پسوند HTML. و...

بعد از این آمار بازدید و مدت زمان حضور هر بازدید کننده از وب سایت را باید افزایش داد چرا که یکی از اصلی ترین قوانین موتورهای جستجو آمار بازدید کنندگان طی بازه های زمانی و مدت حضور آن ها در وب سایت شما نسبت به وب سایت های مشابه می باشد ، علت این امر این است که موتور های جستجوگر می خواهند مطالبی را به کاربران جستجوگر معرفی نمایند که می دانند دارای مطالب مفیدی است و مورد توجه کاربران زیادی بوده ، برای این امر هم راه کار های کوچکی بر عهده برنامه نویس است و بخش اعظم آن مربوط به بازه تبلیغات و مفید بودن این تبلیغات می شود که پویان وب طی پروژه های سئو تلاش می کند تمامی مراحل این امور را به بهترین نحو اجرا نماید.

 

- تعرفه پیاده سازی سئو ( افزایش رتبه در گوگل و الکسا )

 

کد

عنوان

توضیحات

قیمت ( ریال )

 1

 سئو مقدماتی هنگام طراحی

 ایجاد شرایط سئو در حد مقدماتی مطابق با اصول سئو بعد از ایجاد این شرایط مطعاً وب سایت شما شرایط مطلوب تری نسبت به وب سایتی که هیچ اقدامی جهت سئو شدن بر روی آن انجام نگرفته خواهید داشت.

رایگان

 2

 سئو پیشرفته هنگام طراحی

 ایجاد شرایط سئو در حد پیشرفته مطابق با تمامی اصول سئو موتور های جستجوگر ، بعد از ایجاد این شرایط وب سایت شما مطلوب ترین شرایط سئو را خواهد داشت و برای افزایش رتبه و حفظ رتبه در گوگل تنها می بایست آمار بازدید را نسبت به سایت های مشابه بالا نگه داشت و مطالب و محتوا سایت بروز رسانی گردند که این کار به سادگی و بدون هزینه توسط شما می تواند انجام گیرد.کار افزایش رتبه وب ساتی که شرایط سئو پیشرفته را دارا می باشد بسیار ساده تر و موثر تر از سایر رقبا می باشد.

رایگان